למה צריך דומיין לעסק?

כל עסק צריך אתר אינטרנט, את זה כבר כולם יודעים. כך מתנהל היום עולם העסקים - האינטרנט היא הזירה בה עסקים פוגשים לקוחות. וכמובן שכל אתר אינטרנט זקוק לדומיין שהוא הכתובת המזהה של האתר. דומיינים לעסקים זקוקים לשם דומיין אטרקטיבי, זה מסייע לבנות מותג חזק. אתרים בעלי דומיין עם שם חסר משמעות אינם משדרים לגולשים אמינות גבוהה. אך כאשר מדובר באתר שבו שם הדומיין כבר מרמז על תחום ההתעסקות יש לדבר אימפקט שיווקי חזק מאוד.

לדוגמה דומיין בעל השם Divers.co.il כבר משדר לגולשים כי מדובר באתר אינטרנט הקשור לתחום הצלילה. זהו אינו שם של מועדון צלילה אלא הנושא בכללותו, ולכן הגולשים כבר רואים בו איזו סוג של סמכות עליונה. בבחירת דומיינים לעסקים יש הרבה מאוד פסיכולוגיה, בסופו של דבר זהו אחד האספקטים של השיווק וצריך להבין את פסיכולוגית הלקוחות.

 

אז מה הבעיה לבחור סתם דומיין לעסק?

הבעיה של עסקים רבים היא ששמות הדומיינים האטרקטיביים כבר תפוסים. בסופו של דבר מספר הצירופים האפשריים הוא מוגבל, ואחרי שלושה עשורים של אינטרנט מסחרי לא נשארו עוד הרבה אפשרויות. אך למזלכם שמרנו לכם כמה דומיינים לעסקים אשר יכולים להיות אטרקטיביים עבור העסק שלכם. בקטגוריה זו תוכלו למצוא כמה דומיינים שהצלחנו לשים עליהם יד ולשמור במיוחד עבורכם.

הדומיינים האלה יכולים להיות הכתובות של האתר שלכם. אל תתפשרו על דומיינים בעלי ערך מסחרי נמוך. כאשר מדובר בדומיינים לעסקים כדאי להשקיע ולבחור בדומיינים איכותיים ובעלי שמות אטרקטיביים. בטווח הארוך זו תהיה ההחלטה הנכונה והיא תתרום לכם גם בתחום קידום האתרים. דומיין בימינו הוא נכס בעל ערך. זוהי אינה השקעה היורדת לטמיון, גם בתסריט שבו לא תצטרכו יותר את הדומיין, תמיד תוכלו למכור אותו למישהו אחר.

דרכי תשלום: מקבלים את כל סוגי כרטיסי האשראי PayPal