איזה דומיינים גאוגרפיים צריך ומה זה?

כולנו יודעים שישנה מגבלה בשמות הדומיינים, זאת מכיוון שלא ניתן לרשום שמות דומיין זהים. אם מישהו מחזיק בבעלותו את הדומיין israel.com, אף אחד לא יכול לרשום דומיין בשם זה.

מסיבה זו דומיינים גיאוגרפיים (דומיינים GEO) הם דומיינים נדירים ויקרים. רוב הדומיינים בתחום כבר מזמן נחטפו ובמקרים רבים אלו הממשלות החושקות בדומיינים אלו.

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מספר דומיינים GEO שהצלחנו להשיג עבורכם והם עומדים למכירה. הדומיינים המופיעים כאן הם דומיינים אשר יכולים להתאים לעסקים ישראלים המזוהים עם המיקום הגאוגרפי. לדוגמה הדומיין Guangzhou.co.il יכול להיות אטרקטיבי לחברות ישראלים רבים. כולנו ידועים שסין היא מרכז עסקים ומקור לסחורות רבות ובהתאם לכך ישנם תעשיינים רבים, יבואנים, חברות לוגיסטיקה, עמילי מכס, מתווכים, סוכנויות נסיעות המתעסקות בנישה עסקית ועוד עסקים רבים היכולים לגלות עניין בדומיין אטרקטיבי זה. וזו רק דוגמה אחת - אנו תמיד מחפשים עבורכם דומיינים GEO אטרקטיביים אשר יוכלו לשמש אתכם לצורך הפעילות העסקית שלכם.

 

ערים, מדינות ואזורים גאוגרפיים

דומיינים גיאוגרפיים יכולים להיות דומיינים בעלי שם של ערים, מדינות ואזורים גאוגרפיים. באופן טבעי העניין הגדול הוא במדינות ובערים הגדולות, וכל דבר המרכז סביבו פוטנציאל כלכלי גדול. אך גם רשויות מקומיות של יישובים קטנים יכולות להתעניין בדומיינים גאוגרפיים על מנת לקדם את היישוב והתיירות ביישוב.

דומיינים גאוגרפיים מגיעים לסכומי עתק, למשל הדומיין  israel.com נמכר בשנת 2008 עבור סכום המתקרב ל-6 מיליון דולר. פי 4 מהמחיר שבו נמכר הדומיין של רוסיה (russia.com), אך חצי מהעלות ששולמה עבור הדומיין של סין. ישנם דברים רבים אותם ניתן לעשות עם דומיין גאוגרפי אך ישנם גם אנשים הרוכשים דומיינים אלו לצורך השקעה.

דרכי תשלום: מקבלים את כל סוגי כרטיסי האשראי PayPal